8 המיוחדים - מחט חבויה


8 המיוחדים - מחט חבויה

סמינר בן יומיים בנושא מרדיאנים מיוחדים יועבר על ידינו - ענת צחר ומרים רייך.

לאורך השנים בהן אנו פוגשות תלמידים ומטפלים רבים, ראינו כי השיח על 8 המיוחדים עולה וחוזר על עצמו אין סוף. השיח מעלה שאלות רבות בסיסיות ומורכבות כאחד בקרב מטפלים מנוסים וצעירים - מה תפקידם של 8 המיוחדים? האם יש הבדל בין עבודה דרך מיוחדים לעבודה דרך רשת ה Jing Mai - המרידיאנים הראשיים? מתי מותר ומתי אסור לפתוח מיוחדים? האם וכיצד ניתן להשפיע על המיוחדים ללא פתיחה? כיצד ניתן להרגיש אותם בדופק?

אחרי שנים של עבודה קלינית, למידה מעמיקה והוראה של דיקור, אנו מרגישות בשלות ומוכנות לענות על השאלות ולנהל שיח לימודי מובנה ומעמיק בנושא מורכב זה.

מה בתוכנית?

יום 1 - 9:00 - 15:30 

הרצאה ראשונה - התפתחות תאוריית 8 המרדיאנים המיוחדים.

מהי תאוריית 8 המרידיאנים המיוחדים וכיצד התפתחה לאורך השנים מ Su Wen1 ועד Li Shi Zhen? נרחיב לגבי התפתחות אמבריולוגית של 8 המיוחדים, תפקידם בניהול המערך האנרגטי של גופנו והקשר החשוב שבין רשת המיוחדים ל Jing Luo Mai.

הרצאה שנייה -  השימוש הקליני ב 8 המרדיאנים המיוחדים בדיקור.

נרחיב את ההיכרות עם כל אחד מ-8 המיוחדים: נלמד על נקודות השליטה (הפתיחה) ונקודות על גבי המרידיאנים ומשמעותן בדיקור, נעמיק באופן ביסוס האבחנה דרך 8 המיוחדים ונדבר על פתולוגיות שונות לדוגמא המאפיינות כל אחד ממרדיאנים האלה. נלמד אסטרטגיות וטכניקות עבודה עם המרדיאנים המיוחדים בדיקור כגון: פתיחה, איזון בין מספר מרדיאנים, ניקוי של מרידיאן מיוחד ושילוב החשוב של העבודה עם מיוחדים לראשיים. 

יום 2 - 9:00 - 15:30:00 

המשך הרצאה שנייה...

עבודה עם דופק - סדנא קצרה בנושא "אבחנת 8 המיוחדים בדופק".

הרצאה שלישית (העשרה) - שילוב העבודה עם המרדיאנים המיוחדים אצל נשים בהיריון.

נדגיש מהו תפקידו של כל אחד מ 8 המיוחדים בזמן ההיריון והלידה ונדבר על עבודה נכונה, מדויקת ומותרת עם המרדיאנים המיוחדים בדיקור אצל אישה הרה. נרחיב על הפתולוגיות השונות בהתאם לזמן הנותר.

עלות הסימנר - 885 ש"ח. במעמד ההרשמה יש לשלם 150 ש"ח מעלות הסמינר. 

סמינר הקרוב יפתח ב 14-15 לפברואר 2018 (ימי רביעי - חמישי).


מזמינות אתכם ללמוד לדקור מרדיאנים מיוחדים מתוך ידע וביטחון!

לבירור פרטים והרשמה - צור קשר.