ההביטים הרגשיים של טיפולי פוריות


מצטערים, ההרשמה הסתיימה.

אנחנו שמחות להזמין אתכם להרצאה חדשה אשר מאפשרת הצצה לעולמה הרגשי של אישה העוברת טיפולי פוריות. לנושא חשוב זה לא תמיד ניתן מענה במסגרת הלימודים, אך הוא חלק בלתי נפרד מהאבחנה ומאסטרטגית העבודה אתה אנו בוחרים לעבוד עם המטופלות. מטרת ההרצאה היא לחדד הבנה של הפן הרגשי של טיפולי פוריות ולתת כלים לאבחון וטיפול ברפואה סינית המקדמים כניסה להיריון המיוחל. ההרצאה מיועדת למטפלים ברפואה סינית, אך יכולה להתאים גם למטפלים בשיאצו / טווינה. נשמח לראותכם ב 31 לאוקטובר 2018, יום רביעי, 9:15 עד 12:45 בתל אביב.


  • תאריך: 10/31/2018 09:00 AM
  • מקום: טאגור 26, תל אביב יפו, Israel (מפה)
  • מידע נוסף: "בית השחמט"

תיאור

למעשה כל אישה מניחה שתוכל ללדת ילדים ביום מן הימים, הידיעה הזו תורמת רבות לעיצוב עולמה הנפשי-רגשי של האישה ובמובן מסוים אף מגדירה אותה ככזאת, אך מה קורה כשהידיעה הזו מתנפצת ?

סקלת הרגשות של אישה הנמצאת בטיפולי פוריות ארוכה ומגוונת: מתסכול המתבטא בכעס, חוסר שביעות רצון מתמיד וחוסר סבלנות ועד להתכנסות פנימית ותחושת בדידות, דיכאון, בושה וקושי גדול בשיתוף תחושות אלו עם הסביבה. את כל קשת הרגשות הללו אנו נפגוש בקליניקה אצל המטופלות שלנו והם חלק בלתי נפרד מאבחנה והטיפול המקיף והשלם באישה.

מה בהרצאה?

- נרחיב את ההסתכלות על השינויים האנרגטיים העוברים על אישה אשר נמצאת בתהליך של טיפולי פוריות ואילו תגובות רגשיות נפוצות.

- נעמיק בהבנה מה עושה העומס הרגשי לתנועת הצ'י וכיצד הוא פוגע במערכות השונות החל   מתפקודיי האיברים, איכות החומרים ועד מערכת מרידיאני Jing Luo Mai ו-8 המיוחדים. 

- נעסוק באסטרטגיות טיפול שונות וניתן כלים מעשיים לעבודה בקליניקה עם המטופלות. עיקר הדיון יהיה על דיקור, עם זאת נגע בכלים נוספים כמו מגע, פרחי באך ועוד.

להרצאה יש להירשם ולהסדיר תשלום מראש.

31 לאוקטובר 2018 , יום רביעי, בין השעות 9:15 עד 12:45 בתל אביב.