טיפול בבעיות שינה אצל ילדים


אנחנו שמחות להזמין אתכם ליום עיון בו נדון על האבחון והטיפול ברפואה הסינית לבעיות שינה אצל ילדים. זו היא אחת התלונות הנפוצות בקליניקה, אשר הורים רבים מחפשים לה מענה, ואחד הנושאים המורכבים כי משלב גורמים רבים באבחנה (קונסטיטוציה ואופי הילד, מצב בריאותו, מהלך היריון והלידה וכמובן דפוסי התנהגות בבית). יום עיון יתקיים ב 15 למאי 2019, יום רביעי, בין השעות 9:00-13:30 בתל אביב יש להירשם ולהסדיר תשלום מראש.


  • תאריך: 05/15/2019 09:00 AM
  • מקום: תל אביב , מיקום מדויק יפורסם בהמשך (מפה)

כרטיסים


סוג כרטיס
כמות
בעיות שינה אצל ילדים - הרשמה מוקדמת
190.00
0
יום עיון בהרשמה מוקדמת - טיפול בבעיות שינה אצל ילדים

סה''כ

0.00

תיאור

יום העיון הוא התחלה להמשך הדרך המתבקשת בהוראה של "רפואה סינית למשפחה", אשר רואה את הטיפול בילדים כחלק בלתי נפרד מהמשך הלימודים המתקיימים כבר עכשיו. אנו מזמינות אתכם לצלול פנימה יחד איתנו לעולמם המרתק של הילדים.

אנחנו כמטפלים מבינים את חשיבות השינה והשינה הרצופה בשנים הראשונות לחייו של ילד, לא רק עבורו, אלא גם עבור הבריאות הנפשית של המשפחה כולה. זו אכן אחת התלונות הנפוצות בקליניקה, אשר הורים רבים מחפשים לה מענה, ואחד הנושאים המורכבים להבנה וטיפול כי הוא משלב גורמים רבים באבחנה (קונסטיטוציה ואופי הילד, מצב בריאותו, מהלך היריון והלידה וכמובן דפוסי התנהגות בבית).

ביום העיון נתמקד בדברים הבאים:

- נבין למה בכלל ישנן בעיות שינה אצל תינוקות וילדים ומה ההשלכות לכך ?  

- נרחיב לגבי האבחנות המבדלות הנפוצות לבעיות שינה בגילאים 0 עד 5.

- נדון על אסטרטגיות עבודה לטיפטול בבעיות שינה. הדגש העיקרי יהיה על טיפול בדיקור, אך נגע גם בכלים נוספים כמו תזונה, פרחי באך, המלצות להורים לגבי מה שיכולים לעשות בבית. 

יום עיון יתקיים בתאריך 15 למאי 2019 , יום רביעי, 9:00-13:30 בתל אביב.

עלות - 225 ש"ח, הרשמה מוקדמת תמשך עד 25 לאפריל 2019 - 190 ש"ח (15% הנחה).

להשתתפות ביום עיון יש להירשם ולהסדיר תשלום מראש!

ביטול הרשמה עד שבועיים לפני מועד הפתיחה מזכה בהחזר כספי מלא.
ביטול הרשמה שבועיים ופחות ממועד הפתיחה אינו מזכה בהחזר כספי, ניתן לשמור את הסכום כזיכוי לכל פעילות אחרת של "רפואה סינית למשפחה".


מחכות לכם.