סודות הלידה


מצטערים, ההרשמה הסתיימה.

לידה הוא רגע קסום בו כל מערכות הגוף והנפש מסתנכרנות ופועלות למטרה אחת. מה הסוד של סנכרון זה? בסדנא זו ננסה לפצח את הסוד ללידה מוצלחת ומיטיבה! בשילוב כוחות בין הרפואה הסינית לתורת המיילדות נבין מהי הכנה נכונה ללידה, מהם התנאים הנדרשים לתחילת הלידה, מהו מהלך לידה תקין, כיצד ניתן לשלב דיקור ומגע בכל אחד משלבי הלידה, וכמובן נדבר על המצב הרגשי-נפשי של האישה והקשר הישיר שלו למהלך הלידה. הסדנא בת שני מפגשים בימי רביעי, 19-12 למאי, בין השעות 9:00 - 14:00. הסדנא תתקיים בתל אביב, מיקום ימסר בהמשך. מחיר המצוין הינו של דמי הרשמה בלבד.


  • תאריך: 05/12/2020 09:00 AM
  • מקום: יגאל אלון 123, תל אביב יפו, ישראל (מפה)
  • מידע נוסף: "מכללת שפלטר"

תיאור

12-19 למאי 2021, שני מפגשים ביומי רביעי, 9:00 עד 14:00, תל אביב

"הכנה ללידה" ו"זירוז" לידה בעזרת הדיקור נחשבים לטיפולים יעילים ומוצלחים במיוחד, ועדיין יש כל כך הרבה שאלות ודיונים סביב הנושא. אולי בגלל ש"נקודות לזירוז לידה" לא תמיד עובדות, או בגלל ש"הכנה ללידה" זה תהליך שלם ולעתים ארוך, או בגלל שבמפגש בודד עם מטופלת חדשה לא תמיד קל להגיע לאבחנה מבדלת מדויקת... 

טיפול לזירוז לידה, או השראת לידה אם להיות מדויקים, הוא אינו כה פשוט כפי שלימדו אותנו. על פי כמה וכמה כאשר מדובר בתהליך הכנת האישה ללידה מבחינה הוליסטית. טיפולים מסוג זה דורשים הבנה מדויקת של מצבה הפיזי והנפשי של היולדת, גיבוש אבחנה ואסטרטגיה טיפולית ודיוק חד משמעי בבחירת הנקודות (וגם מילים מדויקות), וכל זה בטיפול אחד או שניים מקסימום.

בסדנא זו אנו משלבות כוחות עם מיכל רוזן, אחות מיילדת מוסמכת ומטפלת מוסמכת בשיטת ה B.O.T, על מנת להקיף את הנושא של הכנה ללידה מכל כיוון. 

נכיר את כל תהליך הלידה ונבין כיצד הוא מתנהל מבחינה פיזיולוגית, אנרגטית ורגשית, נעמיק בחשיבותם של המרידיאנים המיוחדים המנהלים את הלידה, נדבר על אבחנות שונות ואסטרטגיות עבודה בדיקור ובמגע. נלמד כיצד להדריך את היולדת ואת מלוויה בלידה עצמה, וכמובן נדבר רבות על הנשוא האהוב עלינו - נקודות הדיקור. נציג מקרים לדוגמא, נדגיש תרגילים שונים וטכניקות מגע.

הסדנא תועבר ע"י ענת צחר ומרים רייך ומיכל רוזן כמרצה אורחת.

הסדנא מתאימה למטפלים ברפואה סינית, שיאצו וטווינה.

יש להסדיר תשלום של דמי ההרשמה בסך 100 ש"ח מראש, מספר מקומות מוגבל!

את יתרת התשלום יהיה ניתן להסדיר מראש או ביום הראשון של הסדנא. 

עלות הסדנא - 550 ש"ח. 

ההרשמה המוקדמת תמשך עד 18 לאפריל 2021 ותזכה ב 10% הנחה - 495 ש"ח.

מדיניות הביטולים:

  • ביטול ההשתתפות 48 שעות לפני הסדנא - החזר מלא של דמי ההרשמה.
  • ביטול ההשתתפות פחות מ 48 שעות לפני הסדנא - לא יינתן החזר כספי של דמי ההרשמה, הסכום ישמר כזיכוי להשתתפות בכל פעילות אחרת של רפואה סינית למשפחה בשנת הלימודים 2021-22.

במידה ולא נוכל לקיים את הסדנא באופן פרונטלי (אילוצי קורונה), היא תדחה למועד מאוחר יותר.