סודות לזירוז לידה


מצטערים, ההרשמה הסתיימה.

לידה הוא רגע קסום בו כל מערכות הגוף והנפש מסתנכרנות ופועלות למטרה אחת. מה הסוד של סנכרון זה? נפצח אותו - נפצח את הסוד לזירוז לידה מוצלח! על כך נדבר בהרצאה החדשה - מה התנאים הנדרשים לתחילת הלידה, מהו מהלך לידה תקין, כיצד ניתן לשלב דיקור ומגע בכל אחד משלבי הלידה, וכמובן נדבר על המצב הרגשי-נפשי של האישה והקשר הישיר שלו למהלך הלידה.


  • תאריך: 09/23/2019 09:30 AM
  • מקום: ויסוצקי 4, תל אביב יפו, ישראל (מפה)
  • מידע נוסף: מרכז "חיבורים"

תיאור

23 לספטמבר 2019, יום שני, 9:30 עד 13:00, תל אביב

תודה לכל המתעניינים, ההרצאה מלאה וההרשמה נסגרה!

כל מי שמעוניין במועד נוסף, בבקשה כתבו לנו. במידה ויהיו מספיק מתעניינים נקבע בשמחה עוד מועד. 

"זירוז" לידה בעזרת העבודה עם דיקור נחשב לאחד הטיפולים היעילים והמוצלחים, ועדיין יש כל כך הרבה שאלות ודיונים סביב הנושא. אולי בגלל ש"נקודות לזירוז לידה" לא תמיד עובדות, או בגלל שכל מקרה לגופו ודורש אבחנה מבדלת, או בגלל שגם בטיפול זה אין באמת קסמים ואין 100 אחוז הצלחה.

טיפול לזירוז לידה, או השראת לידה אם להיות מדויקים, הוא אינו כה פשוט כפי שלימדו אותנו. הוא דורש הבנה מדויקת של מצבה הפיזי והנפשי של היולדת, גיבוש אבחנה ואסטרטגיה טיפולית ודיוק חד משמעי בבחירת הנקודות, וכל זה בטיפול אחד או שניים מקסימום.

בהרצאה נכיר את כל תהליך הלידה ונבין כיצד הוא מתנהל מבחינה פיזיולוגית ואנרגטית, נעמיק בחשיבותם של המרידיאנים המיוחדים המנהלים את הלידה, נדבר על אבחנות שונות ואסטרטגיות עבודה בדיקור ובמגע. נלמד כיצד להדריך את היולדת ואת מלוויה בלידה, וכמובן נדבר רבות על הנשוא האהוב עלינו - נקודות הדיקור. נציג מקרים לדוגמא, נדגיש תרגילים שונים וטכניקות מגע.

ההרצאה תועבר ע"י ענת צחר ומרים רייך

יש להירשם ולהסדיר תשלום מראש, מספר מקומות מוגבל!

מדיניות הביטולים:

  • ביטול ההשתתפות 48 שעות לפני ההרצאה - החזר מלא.
  • ביטול ההשתתפות פחות מ 48 שעות לפני ההרצאה - לא יינתן החזר כספי, הסכום ישמר כזיכוי להשתתפות בכל פעילות אחרת של רפואה סינית למשפחה בשנת הלימודים 2019-20.

ישנה אפשרות להצטרף להרצאה און ליין, המשמעות היא נוכחות ורטואלית בכיתה עם אפשרות לקחת חלק פעיל בדיונים במהלך השיעור. 

אין הבדל במחיר בין השתתפות און ליין להשתתפות בכיתה.