המלצות


ענת היקרה, יקרה מפז! הגעתי אלייך במהלך טיפולי פוריות ונתת מענה מהיר ומקצועי למצבי. מי שעברה טיפולי פוריות יודעת כמה הכול שברירי ומתפרק... כמה צריך להחזיק חזק ולשמור על התקווה. להכין את הגוף והרחם וכמובן את הנפש לקליטה של העובר... ואת היית שם בדיוק בשביל זה. לאחר חודשיים הושגה המטרה ונוצר היריון תאומים. ליווית אותי במהלך ההיריון, תוך כדי תמיכה בדיקור, בשיאצו, בחיבוק ובשיחה. הרגשתי ברת מזל שזכיתי למטפלת כמוך. בשבוע 25 להיריון נכנסתי לשמירה ומהאישפוז "ברחתי" אליך לקליניקה, כי רק בך האמנתי שנציל את המצב. וכך באמת היה... התינוקות שלי נולדו בשבוע 38 ובאופן טבעי, גם הם הפכו למטופלים שלך. רפואה סינית הייתה ונשארה עבורי מענה מוצלח לכול מה שרפואה הקונבנציונאלית לא יכולה לעזור, וזה הרבה. אני מאמינה שיש ברפואה סינית המון היגיון ותשובה גם לגוף וגם לנפש. נותר לי רק להודות לך מעמקי נשמתי. זה עונג צרוף להיות מטופלת שלך. את אישיות גדולה, אוהבת מאוד ושמחה שנכנסת לחיי! נשיקות מילדיי - רותם וענבר."

מאת דר' יעל דלוגץ' רופאת ילדים

כמו הרבה זוגות הופתענו לגלות שזה לא כל כך פשוט להכנס להריון. ברפואה הקונבנציונלית ישר תייגו אותנו כ unexplained ופעלו לפי הפרוטוקול המקובל. התחושה היתה שלא מסתכלים עלינו או על הקשיים שלנו אלא הכל טכני ולפי הספר (שרק הם יודעים). ואז באה מרים... קיבלתי המלצה דרך הפייסבוק והרמתי טלפון למרים שהקשיבה לסיפור שלנו וסיפרה לנו כיצד היא יכולה לעזור. בכל סבב טיפול היא הקשיבה לחששות ולשאלות שלנו, הכירה את כל הפרוטוקולים הרפואיים וידעה לשלב ולהתאים את הטיפול שלה בצורה מדוייקת. הטיפול תמיד היה נעים, עם הסברים מקצועיים, אשר לא השאירו מקום לספק שמדובר באשת מקצוע מדהימה ואכן התוצאות לא איחרו לבוא. סה"כ עברנו 4 סבבים של IVF מתוכם 2 היו בליווי של מרים ובטיפול השני תחת טיפולה גם נקלטנו! יכולה גם לספר כי מרים תומכת בי במהלך ההריון ונכון לכתיבת שורות אלו ההריון עובר בנעימים וללא בעיות מיוחדות. ממליצה בחום לכל זוג שמתחיל את דרכו בעולם הפוריות להעזר בשירותיה של מרים ולקצר את הדרך לאותו הריון מיוחל."

מאת שרון יועצת שינה

ילדיי מטופלים בדיקור מינקות. נעם - היום בת שבע וחצי - טופלה אצל מרים לראשונה בגיל 9 חודשים ונרקם ביניהן קשר חזק של בטחון, שיתוף, הבנה ואהבה. כל טיפול מתחיל בציור ושיחה ומסתיים במתנה וחיבוק ומעולם לא היה כרוך בבכי, פחד או כאב. נעם וגם אני מרגישות כי תמיד נקבל מענה קשוב ומעשי אצל מרים, אשר זמינה גם להתייעצויות, התלבטויות וסתם שאלות. זוהר הקטן - היום בן שלוש וחצי - מטופל מגיל חודשיים וגדל לילד חזק ומתמודד יפה עם שנותיו הראשונות בגן, על פגעיה הרבים. מצפייה על ילדיי אני רואה שהדיקור משפיע במהירות, מקצר את זמני המחלה ומאיץ את ההתאוששות פלאים. לאחר ההחלמה מסייע ב״גירוש השאריות״ כמו נזלת ושיעול שלא עוברים או חולשה, חוסר תיאבון ותחושה כללית כי הילד לא חוזר לעצמו. גם אני כאמא קיבלתי ממרים כלים להתמודד באופן טבעי עם מצבים שונים, לזהות את המחלות בשלבים מוקדמים מאוד ולעיתים אף למנוע אותן. ממליצה בחום !"

מאת אור אמא לנועם וזוהר