בתור נשים אשר עוסקות בבריאות האישה החלטנו השנה לצרף תחום חדש להוראה - ליווי נשים בגיל המעבר. לאחר ההרצאה "קיסרית בעשור החמישי", בדיון קליני זה נעסוק בשינויים האנרגטיים המתרחשים בתקופה זאת ובאופן בו הם משפיעים על המערכות השונות. נציג את הגישה הטיפולית שלנו לגיל המעבר ונמחיש דרך הצגה וניתוח של מקרים. דיון קליני יעבור און ליין ב-2 למאי 2023, יום שלישי ב 20:00. הדיון ללא תשלום, אך יש להירשם מראש עקב מספר מוגבל של משתתפים.


  • תאריך: 05/02/2023 08:00 PM
  • מקום: אירוע מקוון

כרטיסים


סוג כרטיס
כמות
הגישה הטיפולית לגיל המעבר - דיון קליני
0.00
0

סה''כ

0.00

תיאור

2 למאי, 2023, יום שלישי 20:00 - און ליין (ZOOM), משך משוער כשעתיים.

נא להירשם מראש, מספר המקומות מוגבל.

גיל המעבר, המנופאוזה, מציין את סוף תקופת הפוריות של האישה. תהליך הכניסה לגיל זה הדרגתי ומתרחש סביב העשור החמישי. שמונים אחוז מהנשים יחוו סימפטומים שונים ומגוונים –  תחושות פיזיות, תנודות רגשיות, התמודדות קוגניטיבית ומנטלית ועוד. שלושים אחוז מהנשים בגיל המעבר יסבלו מסימפטומים קשים שמשמעותם תהיה הפרעה תפקודית בחיי היום – יום. 

גיל המעבר הוא לא גיל "פופולרי" לדון בו, מי באמת רוצה לעסוק בבריחת שתן, גלי חום, התעוררת ב 3 בבוקר או יובש בנרתיק? נכון, לשמחתנו המודעות לכך עולה ונשים מתחילות לקבל מענה נאות לגיל זה, אך עדיין החברה שלנו מקדשת את רוח הנעורים, הגוף הצעיר והמתוח, את שלב האימהות שמקבל הכרה (בצדק) ואת האישה הצעירה והפורייה, מה שעדיין מוביל להסתרה, תחושת בושה והתמודדות אישית שעלולה להיות כואבת ומאתגרת.

בתור נשים אשר עוסקות בבריאות האישה אנחנו לא יכולות להתעלם מנושא זה והשנה מצרפות תחום חדש להוראה - ליווי נשים בגיל המעבר.

בדיון קליני זה נדון בקצרה בשינויים האנרגטיים המתרחשים בתקופה זאת ועל האופן בו הם משפיעים על המערכות השונות. נציג את הגישה הטיפולית שלנו לגיל המעבר ודרך הצגה וניתוח של מספר מקרים נמחיש אסטרטגיות טיפול שונות בדיקור ובצמחים. 

דיון קליני זה יעבור און ליין דרך זום, השתתפות היא ללא עלות.

יש להירשם מראש עקב מספר מוגבל של משתתפים.