לימודים מתקדמים


תשעה חודשים - התמחות מעשית בטיפול וליווי היריון ולידה בדיקור

קורס התמחות מעשית למטפלים ברפואה סינית, אשר מעוניינים להבין ולחדד את אופן העבודה המדויק יותר בדיקור עם נשים הרות. במשך 14 מפגשים נרחיב ונעמיק בפיזיולוגית ההיריון והלידה, פתולוגיות רבות ואסטרטגיות טיפול בדיקור, נקודות אסורות, אופן העבודה עם המרדיאנים המיוחדים ועוד. הקורס מתאים למטפלים צעירים וותיקים כאחד, אשר סיימו 4 שנות לימוד ברפואה סינית באחד מבתי הספר המוכרים. השילוב בין הידע המעשי של כל אחת מאיתנו, עם ניסיון רב השנים בהוראה, הופך את הקורס לעשיר, מקיף וייחודי.

קרא עוד

מחט מניבה - סמינר פריון

אנו שמחות להזמין אותך לסמינר ייחודי בנושא פריון. סמינר בן 8 מפגשים, אשר מטרתו להעמיק את ההבנה ויכולת האבחנה בתחום הפריון ולתת כלים מעשיים לטיפול מדויק יותר בדיקור. נרחיב על פתולוגיות שונות הגורמות לאי פריון כגון: אנדומטריוזיס, שחלות פוליציסטיות, רזרבה שחלתית נמוכה ועוד'. נעמיק בנושא פריון הגבר וטיפולי פוריות אינטגרטיביים עם פרוטוקולים מערביים. לאורך הסמינר הדגש העיקרי והמשמעותי ביותר יהיה על עבודה עם דיקור.

קרא עוד

8 המיוחדים - מחט חבויה

סמינר בנושא שמונת המרדיאנים המיוחדים. בסמינר ייחודי זה נרחיב ונעמיק את ההבנה בנושא המסתורי והחבוי ביותר ברפואה סינית - דיקור מרדיאנים מיוחדים. נלמד על התפתחות המרדיאנים המיוחדים מתקופה אמבריאולוגית, אבחנות שונות דרכם, אסטרטגיות וטכניקות עבודה בדיקור דרך מרדיאנים מיוחדים. לדקור מתוך ידע וביטחון!

קרא עוד

רפואה סינית למשפחה - לימודים מתקדמים

להישאר מעודכן בכל הפעילות הנעשת ב"רפואה סינית למשפחה" - מאמרים, הרצאות, סמינרים ועוד.

קרא עוד

הקיסרית שהלכה לאיבוד - יום עיון בנושא דיכאון וטראומה אחרי לידה

שיתוף פעולה ייחודי בין אושרי זיסמן ל"רפואה סינית למשפחה" - שלוש מטפלות ומרצות ותיקות על במה אחת מלמדות נושא אשר רלבנטי לכל מי שמטפל בנשים - דיכאון וטראומה אחרי לידה.

קרא עוד