פורטל ההרצאות של רפואה סינית למשפחה

בפורטל זה ניתן למצוא הרצאות מוקלטות ותכנים נוספים ללימוד והעשרה עבור המטפלים ברפואה סינית, חלקם בחינם וחלקם בתשלום. לקבלת הסבר אודות הכניסה לפורטל - להמשיך לקרוא.

קרא עוד

תשעה חודשים - התמחות מעשית בטיפול וליווי היריון ולידה

קורס התמחות מעשית למטפלים ברפואה סינית, אשר מעוניינים ללמוד את אופן העבודה המדויק יותר עם נשים הרות. בקורס נשים דגש רב על עבודה בדיקור לצד כלים נוספים: צמחים, תזונה, מגע ושיחה. במשך 14 מפגשים נרחיב ונעמיק בפיזיולוגיה ואנרגטיקה של היריון,לידה ופוסט-פרטום. נלמד פתולוגיות רבות ואסטרטגיות טיפול בהן. נדון בנקודות דיקור ונקודות האסורות לדיקור. נלמד את אופן העבודה עם המרדיאנים המיוחדים ועוד. הקורס מתאים למטפלים צעירים וותיקים כאחד אשר סיימו 4 שנות לימוד ברפואה סינית באחד מבתי הספר המוכרים. השילוב בין הידע המעשי של כל אחת מאיתנו, עם ניסיון רב השנים בהוראה, הופך את הקורס לעשיר, מקיף וייחודי.

קרא עוד

מחט מניבה - סמינר פריון

אנו שמחות להזמין אותך לסמינר ייחודי בנושא פריון. לסמינר שלנו ישנם שני פורמטים: 9 מפגשים פרונטליים או בפורמט הדיגיטלי. מטרת הסמינר להעמיק את ההבנה ויכולת האבחנה בתחום הפריון ולתת כלים מעשיים לטיפול מדויק יותר בדיקור וכלים נוספים כגון צמחים, תזונה ועוד. נרחיב על פתולוגיות שונות הגורמות לאי פריון כגון אנדומטריוזיס, שחלות פוליציסטיות, רזרבה שחלתית נמוכה, אמנוריה ועוד. נעמיק בנושא פריון הגבר וטיפולי פוריות אינטגרטיביים עם פרוטוקולים מערביים. הסמינר מתאים למטפלים צעירים וותיקים כאחד, אשר סיימו 4 שנות לימוד ברפואה סינית באחד מבתי הספר המוכרים.

קרא עוד

מחט חבויה - עבודה עם שמונת המרידיאנים המיוחדים בדיקור

בסמינר ייחודי זה נרחיב ונעמיק את ההבנה בנושא המסתורי והחבוי ביותר ברפואה הסינית - דיקור מרדיאנים מיוחדים. נלמד על התפתחות המרדיאנים המיוחדים מתקופה אמבריאולוגית, על האבחנות השונות דרכם, אסטרטגיות וטכניקות עבודה בדיקור דרך המרדיאנים המיוחדים. בואו להרחיב את הידע בנושא הפחות נלמד במסגרת לימודי בסיס, בואו ללמוד לדקור מתוך ידע וביטחון!

קרא עוד

הקיסרית שהלכה לאיבוד - יום עיון בנושא דיכאון ופוסט טראומה אחרי לידה

שיתוף פעולה ייחודי בין אושרי זיסמן ל"רפואה סינית למשפחה" - שלוש מטפלות ומרצות ותיקות על במה אחת מלמדות נושא אשר רלבנטי לכל מי שמטפל בנשים - דיכאון ופוסט טראומה אחרי לידה.

קרא עוד