פורטל ההרצאות של רפואה סינית למשפחה

בפורטל זה ניתן למצוא הרצאות מוקלטות ותכנים נוספים ללימוד והעשרה עבור המטפלים ברפואה סינית, חלקם בחינם וחלקם בתשלום. לקבלת הסבר אודות הכניסה לפורטל - להמשיך לקרוא.

קרא עוד

תשעה חודשים - התמחות מעשית בטיפול וליווי היריון ולידה

קורס התמחות מעשית למטפלים ברפואה סינית, אשר מעוניינים ללמוד את אופן העבודה המדויק יותר עם נשים הרות. בקורס נשים דגש רב על עבודה בדיקור לצד כלים נוספים: צמחים, תזונה, מגע ושיחה. במשך 14 מפגשים נרחיב ונעמיק בפיזיולוגיה ואנרגטיקה של היריון,לידה ופוסט-פרטום. נלמד פתולוגיות רבות ואסטרטגיות טיפול בהן. נדון בנקודות דיקור ונקודות האסורות לדיקור. נלמד את אופן העבודה עם המרדיאנים המיוחדים ועוד. הקורס מתאים למטפלים צעירים וותיקים כאחד אשר סיימו 4 שנות לימוד ברפואה סינית באחד מבתי הספר המוכרים. השילוב בין הידע המעשי של כל אחת מאיתנו, עם ניסיון רב השנים בהוראה, הופך את הקורס לעשיר, מקיף וייחודי.

קרא עוד

מחט מניבה - סמינר פריון

אנו שמחות להזמין אותך לסמינר ייחודי בנושא פריון. לסמינר שלנו ישנם שני פורמטים: 9 מפגשים פרונטליים או בפורמט הדיגיטלי. מטרת הסמינר להעמיק את ההבנה ויכולת האבחנה בתחום הפריון ולתת כלים מעשיים לטיפול מדויק יותר בדיקור וכלים נוספים כגון צמחים, תזונה ועוד. נרחיב על פתולוגיות שונות הגורמות לאי פריון כגון אנדומטריוזיס, שחלות פוליציסטיות, רזרבה שחלתית נמוכה, אמנוריה ועוד. נעמיק בנושא פריון הגבר וטיפולי פוריות אינטגרטיביים עם פרוטוקולים מערביים. הסמינר מתאים למטפלים צעירים וותיקים כאחד, אשר סיימו 4 שנות לימוד ברפואה סינית באחד מבתי הספר המוכרים.

קרא עוד

מחט חבויה - עבודה עם שמונת המרידיאנים המיוחדים בדיקור

בסמינר ייחודי זה נרחיב ונעמיק את ההבנה בנושא המסתורי והחבוי ביותר ברפואה הסינית - דיקור מרדיאנים מיוחדים. נלמד על התפתחות המרדיאנים המיוחדים מתקופה אמבריאולוגית, על האבחנות השונות דרכם, אסטרטגיות וטכניקות עבודה בדיקור דרך המרדיאנים המיוחדים. בואו להרחיב את הידע בנושא הפחות נלמד במסגרת לימודי בסיס, בואו ללמוד לדקור מתוך ידע וביטחון!

קרא עוד

לעבר הקיסרות - סמינר בנושא גיל המעבר

גיל המעבר - כל אישה כשתגיע לגיל זה תעבור תהליך, כל אישה בקצב ובעוצמה שלה. החוויה הפיזית יכולה להיות קלה או קשה מאוד, מאידך מתחת לפני השטח תתחולל סערה אמתית - מהפכה! גם אנחנו לומדות תקופה זו על בשרנו, ולמרות ניסיון קליני של כמה עשורים, מגלות עוד ועוד דברים על המהות הנשית. הטיפול בתופעות גיל המעבר הוא מורכב הרבה יותר מחיזוק יין או יאנג. הוא הרבה יותר מטיפול, הוא ליווי האישה לעבר השינוי הגדול, לעבר הקיסרות.

קרא עוד