מצטערים, ההרשמה הסתיימה.

שיתוף פעולה ייחודי בין אושרי זיסמן ל"רפואה סינית למשפחה" - שלוש מטפלות ומרצות ותיקות על במה אחת מלמדות נושא אשר רלבנטי לכל מי שמטפל בנשים - דיכאון ופוסט טראומה אחרי לידה. יום ראשון, 9:00 עד 16:30. מספר המקומות מוגבל!


  • תאריך: 11/24/2019 09:00 AM
  • מיקום ויסוצקי 4, תל אביב יפו, ישראל (מפה)
  • מידע נוסף: "מרכז חיבורים"

תיאור

אירוע הלידה, בעצם היותו אירוע משמעותי כל כך, הינו בעל פוטנציאל לחולל או לאפשר התפרצותו של משבר. כל מטפל אשר פוגש לטיפול נשים אחרי לידה נתקל, בין אם הוא מודע לכך ובין אם לא, בדכאון או דכדוך אחרי לידה ואף במצב חמור יותר של פוסט טראומה. אלו לא חייבות להיות סיבות הפנייה. נשים יכולות להגיע בגלל קשיים בהנקה, כאבי גב, חולשה גדולה המקשה לטפל בתינוק ועוד הרבה סיבות. נשים יכולות להגיע שבוע אחרי הלידה או שנה אחרי ועם זאת, לעתים אנו מזהים ברקע מצבי דיכוי נפשי אשר ההתמודדות איתם עדיין בשיאה.

ביום העיון אנו רוקמות שיתוף פעולה ייחודי עם אושרי זיסמן על מנת להקיף נושא חשוב זה מכל כיוון. מעבר להעלאת המודעות בקרב המטפלים אנחנו נעמיק בהבנת האבחנה המבדלת של דיכאון ופוסט טראומה אחרי לידה וניתן דרכים וכלים פרקטים לטיפול בצמחים ובדיקור כאחד. נדון על משמעות הלידה עבור אישה, על אופן הזיהוי של סימני דיכאון ופוסט-טראומה, על אופן ההתנהלות הנכונה מול אישה שחווה סימנים אלה וכמובן הרבה רפואה סינית משובחת!

מחיר: 385 ש"ח.

לפרטים נוספים, מעבר על תוכנית היום ומדיניות הביטולים - כאן.