מצטערים, ההרשמה הסתיימה.

לידה הוא רגע קסום בו כל מערכות הגוף והנפש מסתנכרנות ופועלות למטרה אחת. מה הסוד של סנכרון זה? אנחנו קורות לזה "לידה מהלב". בדיון קליני זה נדבר על תפקידו של הקיסר בתהליך הלידה ועל טיפולים לזירוז/השראת הלידה. דיון קליני זה יעבור ב 4 לינואר 2021, יום שני בשעה 20:00 - און ליין, ללא תשלום, אך יש להירשם מראש עקב מספר מוגבל של משתתפים.


  • תאריך: 01/04/2020 08:00 PM
  • מקום: אירוע מקוון
  • מידע נוסף: מרכז "חיבורים"

תיאור

4 לינואר 2021, יום שני, 20:00 - ZOOM (משך משוער כשעתיים).

לידה הוא רגע קסום בו כל מערכות הגוף והנפש מסתנכרנות ופועלות יחד למטרה אחת. כאשר הסנכרון הזה מצליח, תהליך הלידה מתחיל ברגע המדויק לו, מתנהל בצורה מווסתת ומאוזנת ומסתיים באופן מיטיב לאם ולעובר. על כל המערך המורכב הזה שולט הקיסר, הלב. והרחם, אנחנו אוהבות להגיד כי הוא סניף של הלב, מה שקורה בלב קורה ברחם וההיפך. 

בדיון קליני זה נדבר על טיפול לזירוז לידה, או השראת לידה אם להיות מדויקים, ונתמקד בתפקידו של הקיסר בתהליך הלידה. נבין מה התנאים הנדרשים כדי להתחיל את התהליך, לשמור על ויסות המערכות השונות ולקדם שיקום נפשי מהיר לאחר הלידה (כן, כן, גם זה חשוב לקחת בחשבון בטיפול "לזירוז לידה"). נמחיש דרך שני מקרים - ללא הנעה מיוחדת, ללא נקודות לזירוז (האם יש כזה דבר בכלל?), פשוט זירוז מהלב.

הדיון יועבר און ליין דרך זום, השתתפות היא ללא עלות.

יש להירשם מראש עקב מספר מוגבל של משתתפים.