מצטערים, ההרשמה הסתיימה.

הרצאה בנושא המרחב של Dai Mai והקשר שלו לרחם הנשי, לתהליכי פריון, היריון ולידה. בהרצאה נדבר על האופן בו תומך המרידיאן בתהליכים פיזיים ורגשיים המאפשרים כניסה להיריון והחזקתו עד הלידה, על אופן בו משפיעות חוויות העבר על פוריות האישה, ועל הדרך בה החזון האישי של האישה בא לידי ביטוי במרחב זה. נלמד כיצד לעבוד עם המסלול בדיקור (נקודות, מפגשים עם מסלולים אחרים וטכניקות דיקור), כמו כן נלמד כיצד נוגעים במרחב פיזי זה במגע (אבחון האזור וטכניקות מגע שונות).


  • תאריך: 09/18/2019 09:30 AM
  • מיקום ויסוצקי 4, תל אביב יפו, ישראל (מפה)
  • מידע נוסף: מרכז "חיבורים"

תיאור

18 לספטמבר 2019, יום רביעי, 9:30 עד 13:00, ת"א

תקופת הפריון של אישה – התנאים הפיזיולוגים והתהליכים הרגשיים המאפשרים לאישה להתעבר, לשאת הריון וללדת, הם למעשה רזולוציה של חיים שלמים אותם היא עברה עד רגע זה, הבאים לידי ביטוי ברחמה. זיכרונות וחוויות העבר, המודע והלא מודע, העבר המשפחתי והיחסים בהווה, כל אלה לצד התהליכים הפיזיולוגים המתרחשים בגופה, מאפשרים לנס הזה לקרות או מהווים עבורה מכשול בדרך.

שלבי הביוץ, ההפריה, ההשרשה וכמובן ההתפתחות והגדילה של העובר ברחם מתרחשים במרחב המסתורי של המרידיאן המיוחד Dai Mai . כפי שרחם הנשי המאפשר את התקשורת והחיבור של גוף ונפש, כך גם מרידיאן ה Dai Mai. אם הזרימה בו חלקה הוא יאפשר כניסה של חיים חדשים אל תוך הרחם, נשיאת הריון בריא ולידה מטיבה עם האם והעובר, אך אם מרחב זה חסום הדרך עלולה להיות קשה, מפותלת ומאתגרת.  Dai Mai מייצג את יכולת העיבוד והמיזוג של חוויות העבר, חזון העתיד ויכולת ההוצאה לפעול בהווה, כל אלה קשורים ישירות לפריון, היריון ולידה.

בהרצאה נדבר על אופן העבודה עם Dai Mai בדיקור - מתי נרצה לערב את Dai Mai בטיפול, אבחנת דופק, אבחנות ומצבים שונים באי פריון, היריון ולידה, המרידיאנים והנקודות השונות הקשורות ל Dai Mai, ננתח טיפולים לדוגמא.

כמו כן נלמד ונמחיש את אופן העבודה עם Dai Mai במגע - טכניקות בסיסיות לאבחון האזור במגע, נדגים טכניקות טיפול וניתן תרגילים לעבודה על Dai Mai (גב ובטן תחתונים, אברי הרבייה, רצפת האגן).

ההרצאה תועבר ע"י ענת צחר ומרים רייך

יש להירשם ולהסדיר תשלום מראש, מספר מקומות מוגבל!

מדיניות הביטולים:

  • ביטול ההשתתפות 48 שעות לפני ההרצאה - החזר מלא.
  • ביטול ההשתתפות פחות מ 48 שעות לפני ההרצאה - לא יינתן החזר כספי, הסכום ישמר כזיכוי להשתתפות בכל פעילות אחרת של רפואה סינית למשפחה בשנת הלימודים 2019-20.

ישנה אפשרות להצטרף להרצאה און ליין, המשמעות היא נוכחות ורטואלית בכיתה עם אפשרות לקחת חלק פעיל בדיונים במהלך השיעור. 

אין הבדל במחיר בין השתתפות און ליין להשתתפות בכיתה.