מצטערים, ההרשמה הסתיימה.

מזמינות אותך להצטרף לקורס "תשעה חודשים" ולהעמיק בטיפול וליווי היריון, לידה ופוסט-פארטום .מתחילים ב-25 לאוקטובר 2021 - 14 מפגשים יועברו בימי שני, 9:00 - 13:30 בתל אביב על ידי ענת צחר ומרים רייך. העלות המוצגת היא של דמי ההרשמה לקורס.


  • תאריך: 10/25/2021 09:00 AM
  • מקום: תל אביב, ישראל (מפה)

תיאור

קורס התמחות "תשעה חודשים" מיועד לכל המטפלים ברפואה סינית אשר סיימו 4 שנות לימוד באחד מבתי ספר המוכרים. 

הקורס יפגיש אתכם עם המשמעות העמוקה של תקופת ההיריון עבור האישה וייתן כלים נרחבים כמו - הכרות עם כל הבדיקות והמעקבים אותם עוברת אישה במהלך הריונה, הכרות עם פתולוגיות ותסמינים רבים ואופן הטיפול בהם בדיקור, חידוד החשיבות של אבחנה מבדלת ואסטרטגית טיפול, עבודה עם אבחנת הדופק, כלים נלווים נוספים - טיפול בצמחים, המלצות תזונה, עבודה עם מגע ותרגילים שונים, שיחה למודעות. כל אלה יאפשרו לכם לתת מענה שלם ואיכותי לאישה במהלך תשעה חודשים, במהלך הלידה וכמובן גם אחריה. לצד הידע והכלים המעשיים הקורס מעניק ביטחון בעבודה עם דיקור בהיריון בכל מצב ובכל שלב. 

הקורס מורכב מ: 14 מפגשים לימודיים בכיתה, 5 שיעורים מוקלטים קצרים (אותם מקבלים מראש), ניתוחי מקרה רבים לתרגול והמחשת החומר הנלמד וכמובן הצפיות הקליניות אצלנו למי שמעוניין.  

"תשעה חודשים" ללא ספק הוא קורס הדגל שלנו אליו שתינו מביאות את התשוקה שלנו למקצוע, את תחושת הייעוד שלנו בליווי נשים באחת התקופות המשמעותית ביותר בחייהן, את החוויות האישיות שלנו כנשים וכאימהות וכמובן התרגשות גדולה שוב ושוב לצלול אל תוך רזי הרפואה הסינית יחד אתכם!

מחכות לכם!

הרשמה מוקדמת תמשך עד 3 לאוקטובר 2021 - מזכה ב 10% הנחה - 3950 ש"ח (במקום 4400 ש"ח).

במעמד ההרשמה יש לשלם 10% מעלות הקורס - העלות מצוינת על גבי הכרטיס.

ישנה אפשרות להצטרף לקורס און ליין, המשמעות היא נוכחות ורטואלית בכיתה עם אפשרות לקחת חלק פעיל בדיונים במהלך השיעור. 

אין הבדל במחיר בין השתתפות און ליין להשתתפות בכיתה. 

לפרטים נוספים אודות הקורס, סילבוס ומדיניות הביטולים - כנס כאן.