ילדים ותינוקות

ילדים בקליניקה זו חגיגה, אך עימה מגיעה אחראיות גדולה. טיפול בילד שונה מאוד מתהליך אותו עובר המטופל המבוגר, החל מאבחנה ומשך הטיפול ועד ליצירת האווירה בה לא ירגיש הילד מאוים ויהיה ניתן לזכות באמונו.

בעשור האחרון יותר ויותר הורים נוטים לנקוט בגישות טבעיות בכל הקשור לבריאות ילדיהם ולדחוק כמה שניתן את המפגש עם אנטיביוטיקה, סטרואידים ותרופות רבות אחרות. הטיפול הנכון בילד מתחיל מעל הכול בהכוונה נכונה של ההורים והיכולת לשלב את הכלים שיש להציע היום לרפואה הטבעית ולרפואה הקונבנציונאלית יחדיו.

רפואה סינית רואה במחלות ילדות תהליך תקין של הבשלת מערכות ובניית החוסן הטבעי של הילד, ועל כך אין בכוונתנו למנוע תהליך טבעי זה. אם זאת יש באפשרותנו לתת מענה למצבים כרוניים רבים כמו, גזים לתינוקות, רפלוקס, אסטמה, נזלות כרוניות, שקד שלישי, אטופיק דרמטיטיס, הרטבות, התעוררויות בלילה ואף בעיות התפתחות ועוד.

הטיפול מורכב מדיקור באמצעות מחטים קטנטנות, פורמולות צמחים או פרחי באך במידת הצורך, ייעוץ תזונתי והדרכה אישית של ההורים, כל זה תוך כדי אוירה של משחק ושמירה על כבודו של הילד. הטיפול מתאים לתינוקות ולילדים גדולים כאחד ויכול להוות כלי עיקרי לריפוי או כלי משלים ותומך למסגרת הטיפול הקונבנציונאלי.