מחט מניבה - סמינר פריון


מחט מניבה - סמינר פריון

תמיד נראה שליצור חיים חדשים זה הדבר הטבעי ביותר, אין מחשבות, אין מאמץ, יש חיבור של הרגע – גוף אל גוף, נפש אל נפש וזהו... זה נוצר ומבשיל לאורך תשעה חודשים מלאים בהתרגשות. אבל כל מי שמתמחה בפריון יודע, שלא תמיד כך הדבר. כל מי שמלווה נשים במסע זה מבין, כמה התהליך מורכב ומושפע מכל כך הרבה גורמים, וכל אחד מהם יכול להיות בעל השפעה גורלית ולהוות מכשול בדרך. 

אנו שמחות להזמין אותך לסמינר ייחודי בנושא פריון. מטרת הסמינר להעמיק את ההבנה ויכולת האבחנה בתחום הפריון ולתת כלים מעשיים לטיפול מדויק יותר בדיקור ובכלים נוספים כגון צמחים, תזונה ועוד

הסמינר, בשונה מקורס בריאות האישה המורחב, מתמקד בנושא של פוריות - לתמוך ולעזור בתהליך הכניסה להיריון. 

  • נלמד את הפתולוגיות העיקריות הגורמות לאי פריון לרבות שחלות פוליציסטיות, אנדומתריוזיס, אמנוריה, תת פעילות של בלוטת התריס ועוד. 
  • נבין מדוע ישנה חשיבות כה רבה לעבוד עם אבחנה מבדלת ואסטרטגית טיפול מדויקת בטיפולי פריון.
  • נעמיק את ההבנה אודות מערבותם של שמונת המרידיאנים המיוחדים בפריון ועל אופן העבודה איתם (חלק נכבד מהשיח בסמינר) 
  • נלמד ונכיר את התהליכים הפיזיולוגים והפתו-פיזיולוגים המתרחשים בגוף האישה, נלמד לקרוא בדיקות מעבדה ונכיר פרוטוקולים שונים של טיפולי פוריות קונבנציונאליים. 
  • נחדד את אופן העבודה המדויק עם דיקור בטיפולי פריון. הניסיון שלנו מוכיח כי עבודה מדויקת עם דיקור יעילה לא פחות ואף יותר מצמחים במצבים דינמיים כמו שינויים מהירים המתרחשים במחזור הנשי או בטיפולי פוריות אינטגרטיביים. 
  • נעמיק באופן העבודה עם כלים נוספים כגון צמחים, תזונה, חום השחר (BBT) ועוד.

אחרי ניסיון קליני של שני עשורים (כמעט 40 שנות ניסיון מצטבר לשתינו יחד) ולימוד אישי מעמיק בתחום בריאות האישה ודיקור, אנו יודעות כי הסמינר יעניק לך לא רק ידע מעשי וביטחון אישי בעבודה בתחום הפריון, אלא יאפשר לך להבין יותר טוב את אופן העבודה עם דיקור בכלל. 

הסמינר מיועד לכל המטפלים ברפואה סינית אשר סיימו 4 שנות לימוד, עם או ללא ניסיון בעבודה עם נשים.

הפורמט הדיגיטלי:

מחולק ל- 6 חטיבות לימוד, בכל חטיבה בין שיעור 1 ל-3, סה"כ כ- 70 שעות אקדמיות.

בעת רכישת הסמינר הדיגיטלי הינך מקבל הרשאה לצפייה והורדה של החומרים הרלבנטים (מצגות ומסמכים נלווים) ללא הגבלת זמן (כל עוד קיים השרת הרלבנטי, במידה ויהיה שינוי, נדאג לפתרון). 

סילבוס סמינר פריון לדיגיטלי.pdf

עלות הסמינר: 3,200 ש"ח.

הנחת חגים 2020 - הנחה של 20% עד ל 10 לאוקטובר 2020 - 2,560 ש"ח.

תנאי תשלום:

הסדרת התשלום יתבצע בתאום הטלפוני מולנו.

העברה בנקאית, תשלום דרך אפליקציות - תשלום אחד.

תשלום טלפוני באשראי - חלוקה ל 6 תשלומים.

תנאים לביטול:

ביטול הרכישה עד 48 שעות - דמי ביטול של 250 ש"ח והחזר מלא של יתרת הסכום.

ביטול הרכישה עד 14 יום - החזר של 80% מהסכום ששולם עבור הסמינר. 

במעמד ביטול הרכישה תבוטל ההרשאה לצפייה בסמינר. 

לרכישה  - כנס כאן.

הפורמט הפרונטלי:

הסמינר הקרוב יפתח ב 2022, נודיע על מועד הפתיחה ברגע שיקבע.

  

הבוגרים שלנו מספרים:

ניבה הובל  "אני כל כך נהנית ללמוד ממרים וענת, הרבה מתוך התחושה שהידע הזה נכנס לי ישר לתוך הקליניקה. אני יוצאת מהלימודים עם הבנה בהירה ופרקטית יותר על רפואה סינית בכלל אך גם על הייחודיות של התחום שהן מלמדות. תודה!"

גילי קרצמן – "ענת ומרים- תודה לכן יקירות שחידדתן לי שזה אפשרי גם לטעות בקליניקה בנושא פריון וגם מאוד להצליח, חידדתן לי את העובדה שזה נכון עבורי לטפל בפריון ויש בי את הידע הרב שמאפשר ריפוי והצלחה בלעזור לנשים ולגברים להגשים את חלומם."

זהר קידן – "הקורס ענה מעל ומעבר. באתי דף חלק, מלא בידע משלי שמתי בצד, ונהניתי לקבל ידע נוסף או מוגש קצת אחרת. מאורגן ממש נוח להבנה. המנחות מקסימות, עם המון סבלנות סובלנות והבנה עמוקה בחומר, פתיחות לשמוע ואומץ להגיד "לא יודעת אולי"... אהבתי ידע גדול וכמוהו צניעות. הקורס הועבר בצורה ברורה מעניינת וכל דבר שלא היה ברור נענה מיד להבהרה מלאה."

תום צ'יני – " החומר המערבי וגם הסיני מעניין, הועבר בצורה ברורה ומעודדת חשיבה והבנה אישית ולא רק עבודה על פי פרוטוקולים. אהבתי מאוד ומוערך בעניי."