מחט מניבה - סמינר פריון


מזמינות אותך להצטרף לסמינר "מחט מניבה", להעמיק את הידע ולהרחיב את ארגז הכלים שלך בתחום הפריון. מתחילים ב-6 למאי 2020 - 9 מפגשים יועברו בימי רביעי, 9:00 - 13:30 בתל אביב על ידי ענת צחר ומרים רייך. העלות המוצגת היא של דמי ההרשמה לסמינר.


  • תאריך: 05/06/2020 09:00 AM
  • מקום: ויסוצקי 4, תל אביב יפו, Israel (מפה)
  • מידע נוסף: "מרכז חיבורים"

כרטיסים


סוג כרטיס
כמות
דמי הרשמה לסמינר פריון "מחט מניבה"
250.00
0

סה''כ

0.00

תיאור

אנו שמחות להזמין אתכם לסמינר ייחודי בנושא פריון. הסמינר "מחט מניבה" מיועד לכל המטפלים ברפואה סינית אשר סיימו 4 שנות לימוד באחד מבתי ספר המוכרים.

הסמינר יפגיש אתכם עם סוגיות רבות סביב נושא הפוריות (לצד פתולוגיות שונות גם דילמות רבות, אתיקה, רגשות ונפש) וייתן כלים נרחבים לטיפול כמו - הכרות עם בדיקות מעבדה והדמיה, פרוטוקולים שונים הקשורים לאבחון הפוריות וטיפולי פוריות, הכרות עם פתולוגיות ומצבים הקשורים לאי פריון ואופן הטיפול בהם בדיקור, חידוד החשיבות של אבחנה מבדלת ואסטרטגית טיפול, עבודה עם אבחנת הדופק, כלים נלווים נוספים - טיפול בצמחים, המלצות תזונה, שיטת חום השחר (BBT), שיחה למודעות ועוד.    

הסמינר מורכב מ: 9 מפגשים לימודיים בכיתה, 4 שיעורים מוקלטים קצרים (אותם מקבלים מראש), ניתוחי מקרה וכמובן הצפיות הקליניות אצלנו למי שמעוניין. 

נרחיב על פתולוגיות שונות הגורמות לאי פריון כגון אנדומטריוזיס, שחלות פוליציסטיות, רזרבה שחלתית נמוכה, תת פעילות של בלוטת התריס, נעמיק בנושא פריון הגבר וטיפולי פוריות אינטגרטיביים עם פרוטוקולים מערביים, נגע בעולם הנפש ונרחיב על ההיבטים הרגשיים של טיפולי פוריות.

סמינר מעניין, מעמיק ובגישה אחרת מרוב הספרות הקלאסית בנושא גניקולוגיה ופריון.

ישנה אפשרות להצטרף לסמינר און ליין, המשמעות היא נוכחות ורטואלית בכיתה עם אפשרות לקחת חלק פעיל בדיונים במהלך השיעור.

אין הבדל במחיר בין השתתפות און ליין להשתתפות בכיתה. 

מחכות לכם!

עלות הסמינר - 2,800 ש"ח.

הרשמה מוקדמת תמשך עד פסח, 7 לאפריל 2020 - 2,380 ש"ח (הנחה של 15%).

למהירי ההחלטה - הנחה של 5% נוספים עד 31 לאוגוסט 2019 - 2,240 ש"ח (הנחה של 20% סה"כ).

דמי הרשמה - 250 ש"ח (חלק מהתשלום הכולל).

לפרטים נוספים אודות הסמינר, סילבוס ומדיניות הביטולים - כנס כאן.