מחט מניבה - סמינר פריון


מצטערים, ההרשמה הסתיימה.

מזמינות אותך להצטרף לסמינר "מחט מניבה", להעמיק את הידע ולהרחיב את ארגז הכלים שלך בתחום הפריון. מתחילים ב-6 למאי 2020 - 9 מפגשים יועברו בימי רביעי, 9:00 - 13:30 און ליין על ידי ענת צחר ומרים רייך. העלות המוצגת היא של דמי ההרשמה לסמינר.


  • תאריך: 05/06/2020 09:00 AM
  • מקום: אירוע מקוון
  • מידע נוסף: "מרכז חיבורים"

תיאור

אנו שמחות להזמין אתכם לסמינר ייחודי בנושא פריון. הסמינר "מחט מניבה" מיועד לכל המטפלים ברפואה סינית אשר סיימו 4 שנות לימוד באחד מבתי ספר המוכרים.

הסמינר יפגיש אתכם עם סוגיות רבות סביב נושא הפוריות (לצד פתולוגיות שונות גם דילמות רבות, אתיקה, רגשות ונפש) וייתן כלים נרחבים לטיפול כמו - הכרות עם בדיקות מעבדה והדמיה, פרוטוקולים שונים הקשורים לאבחון הפוריות וטיפולי פוריות, הכרות עם פתולוגיות ומצבים הקשורים לאי פריון ואופן הטיפול בהם בדיקור, חידוד החשיבות של אבחנה מבדלת ואסטרטגית טיפול, עבודה עם אבחנת הדופק, כלים נלווים נוספים - טיפול בצמחים, המלצות תזונה, שיטת חום השחר (BBT), שיחה למודעות ועוד.    

הסמינר מורכב מ: 9 מפגשים לימודיים שבועיים און ליין, 3 שיעורים מוקלטים קצרים (אותם מקבלים מראש), 3-5 מפגשי ערב קצרים און ליין לדיון קליני

אלו מכם אשר לא יוכלו להשתתף במפגש און ליין בבוקר, יקבלו את השיעור המוקלט ויוכלו לעבור עליו בזמנכם הפנוי במהלך השבוע. . 

נרחיב על פתולוגיות שונות הגורמות לאי פריון כגון אנדומטריוזיס, שחלות פוליציסטיות, רזרבה שחלתית נמוכה, תת פעילות של בלוטת התריס, נעמיק בנושא פריון הגבר וטיפולי פוריות אינטגרטיביים עם פרוטוקולים מערביים, נגע בעולם הנפש ונרחיב על ההיבטים הרגשיים של טיפולי פוריות.

סמינר מעניין, מעמיק ובגישה אחרת מרוב הספרות הקלאסית בנושא גניקולוגיה ופריון.

מחכות לכם!

עלות הסמינר און ליין - 1,980 ש"ח (במקום 2,800). 

דמי הרשמה - 250 ש"ח (חלק מהתשלום הכולל).

לפרטים נוספים אודות הסמינר, סילבוס ומדיניות הביטולים - כנס כאן.