מזמינות אותך להצטרף לסמינר "מחט מניבה", להעמיק את הידע ולהרחיב את ארגז הכלים שלך בתחום הפריון. מתחילים ב-25 לאפריל 2022 - 9 מפגשים יועברו בימי שני, 9:00 - 13:30 על ידי ענת צחר ומרים רייך. העלות המוצגת היא של דמי ההרשמה לסמינר.


  • תאריך: 04/25/2022 09:00 AM
  • מקום: תל אביב, ישראל (מפה)

כרטיסים


סוג כרטיס
כמות
דמי הרשמה לסמינר פריון "מחט מניבה"
250.00
0

סה''כ

0.00

תיאור

אנו שמחות להזמין אתכם לסמינר ייחודי בנושא פריון. הסמינר "מחט מניבה" מיועד לכל המטפלים ברפואה סינית אשר סיימו 4 שנות לימוד באחד מבתי ספר המוכרים.

הסמינר יפגיש אתכם עם סוגיות רבות סביב נושא הפוריות (לצד פתולוגיות שונות גם דילמות רבות, אתיקה, רגשות ונפש) וייתן כלים נרחבים לטיפול כמו - הכרות עם בדיקות מעבדה והדמיה, פרוטוקולים שונים הקשורים לאבחון הפוריות וטיפולי פוריות, הכרות עם פתולוגיות ומצבים הקשורים לאי פריון ואופן הטיפול בהם בדיקור, חידוד החשיבות של אבחנה מבדלת ואסטרטגית טיפול, עבודה עם אבחנת הדופק, כלים נלווים נוספים - טיפול בצמחים, המלצות תזונה, שיטת חום השחר (BBT), שיחה למודעות ועוד.    

הסמינר מורכב מ: 9 מפגשים פרונטלים, ושיעורים מוקלטים נוספים (אותם מקבלים מראש).

נרחיב על פתולוגיות שונות הגורמות לאי פריון כגון אנדומטריוזיס, שחלות פוליציסטיות, רזרבה שחלתית נמוכה, תת פעילות של בלוטת התריס, נעמיק בנושא פריון הגבר וטיפולי פוריות אינטגרטיביים עם פרוטוקולים מערביים, ניגע בעולם הנפש ונרחיב על ההיבטים הרגשיים של טיפולי פוריות.

סמינר מעניין, מעמיק ובגישה אחרת מרוב הספרות הקלאסית בנושא גניקולוגיה ופריון.

מחכות לכם!

ישנה אפשרות להצטרף לסמינר און ליין, המשמעות היא נוכחות ורטואלית בכיתה עם אפשרות לקחת חלק פעיל בדיונים במהלך השיעור. 

אין הבדל במחיר בין השתתפות און ליין להשתתפות בכיתה. 

הרשמה מוקדמת תמשך עד 25 למרץ 2022 - מזכה ב 10% הנחה - 2,880 ש"ח (במקום 3,200 ש"ח).

דמי הרשמה - 250 ש"ח (חלק מהתשלום הכולל).

לפרטים נוספים אודות הסמינר, סילבוס ומדיניות הביטולים - כנס כאן.